UKÁŽKA mojich prác

Blanka Vaňková

Webové stránky realitnej kancelárie z Prahy

Tento projekt som robil na základe dodaného grafického návrhu. Web bol optimalizovaný pre čo najjednoduchšie ovládanie pre klienta. Vysoký dôraz u tohto projektu som dával na bezpečnosť a kvalitu webu.

Realizácia: 2022
5pixel | Prípadová štúdia projektu Blanka Vaňková

NF store

E-shop s luxusným oblečením

Mojou úlohou bolo vytvoriť e-shop vrátane firemnej vizualizácie a kompletného marketingu pre značku ktorá vytvára svoje vlastné luxusné oblečenie.

Realizácia: 2022
5pixel | Prípadová štúdia projektu NF store

+VET

Webová prezentácie veterinárky

Klientka ma oslovila aby som jej vytvoril webovú stránku na základe jej skíc ktoré poslala. Jej návrhy som čiastočne využil a zapracoval do nového webu. Pri tvorbe tejto stránky som si dával záležať na prehľadnosti obsahu.

Realizácia: 2022
5pixel | Prípadová štúdia projektu +VET

Projekty JUSTICE SR

Projekty ministerstva spravodlivosti SR

Na základe dodaného design manuálu pre štátne inštitúcie a požiadaviek klienta som vytvoril kompletný web vrátane grafiky, programovania a optimalizácie rýchlosti a bezpečnosti. Veľký dôraz od klienta sa kládol na dodržanie design manuálu.

Realizácia: 2021
5pixel | Prípadová štúdia projektu Projekty Justice SR

Consuled

E-shop predajcu kožených poťahov

Firma Consuled ma oslovila zo žiadosťou o modernizáciu ich pôvodných webových stránok. Podmienkou realizácie klienta bolo aby sa v designe nachádzala textúra kože. Klientovi som vyhovel a vytvoril online katalóg produktov.

Realizácia: 2021
5pixel | Prípadová štúdia projektu Consuled.sk

Sloníkovo

Online obchod s detským oblečením

Základom e-shopu bola hravosť a pestrofarebnosť. Z tohto dôvodu som volil kombináciu viacerých farieb. Tiež dôležitá bola rýchlosť čítania z dôvodu veľkého množstva produktov.

Realizácia: 2021
5pixel | Prípadová štúdia projektu Sloníkovo.sk

Agentúra Tapaza

Webové stránky detkých táborov

Klient ma oslovil aby som prevzal jeho Google reklamy po inej firme pod svoju správu. Po čase som zistil vďaka aplikácii smartlook, že sa ľudia na webe neorientujú. Slovo dalo slovo a nadviazali sme spoluprácu aj pri tvorbe nového webu.

Realizácia: 2021
5pixel | Prípadová štúdia projektu Agentúra tapaza

SUPER účtovník

Web, reklama a branding účtovníka

Klientovi som vytvoril kompletnú online prezentáciu. Začal som s webom a následne som vytvoril Google reklamy. Keď všetko fungovalo ako má, tak sme začali aj s branding kampaňou na zvýšenie podvedomia o firme a značke SUPER účtovník.

Realizácia: 2021
5pixel | Prípadová štúdia projektu Super Úctovník

SmoothieJet

Multijazyčný e-shop na predaj mixérov

Požiadavka od klienta bola vytvoriť e-shop na prezentáciu mixérov vlastnej značky. E-shop som vytvoril ako úvodná prezentačná stránka výhod a následne stránky s produktami. Na podporu predaja som na web pridal sekciu recepty.

Realizácia: 2021
5pixel | Prípadová štúdia projektu SmoothieJet.eu

EXPERT IT

Web s e-shopom pre servis zariadení

Klient sa na mňa obrátil že má webové stránky, ktoré si vytvoril sám a potrebuje už profesionálny web a e-shop. E-shop som po dohode s klientom musel oddeliť od webu nakoľko Google nepodporuje reklamu pre servis zariadení.

Realizácia: 2021
5pixel | Prípadová štúdia projektu Expert IT

VORTO

E-shop s kancelárskymi potrebami

Od klienta prišla požiadavka, že potrebuje akútne vytvoriť e-shop s kancelárskymi potrebami. E-shop si už klient zaplatil u inej firmy no žiaľ táto firma mu ho nevedela dodať viac ako pol roka. Tento projekt som vytvoril a  odovzdal za 5 dní.

Realizácia: 2020
5pixel | Prípadová štúdia projektu Vorto.sk

Buprom

Online obchod s reklamnými predmetmi

Táto zákazka ma oslovila nakoľko sa jednalo o pomerne zložitý projekt s veľa unikátnymi funkciami. Výzvu som prijal a vytvoril som reprezentatívny web s e-shopom pre klienta.

Realizácia: 2020
5pixel | Prípadová štúdia projektu Buprom.sk

Zeptej se Filipa

Web marketingového konzultanta

U tohto projektu sme modernizovali pôvodný web. Rýchlosť načítavania bola prvoradá podmienka klienta. Nakoľko klient ovláda dobre kódovacie jazyky, tak si chcel obsah tvoriť pomocou HTML sám a tomu som web prispôsobil. 

Realizácia: 2020
5pixel | Prípadová štúdia projektu Zeptej se Filipa

Plyšové kytice

E-shop s darčekovými predmetmi

Unikátny e-shop pre unikátny projekt. Klient predáva zaujímavé a originálne kytice z penových ružičiek, macíkov a iné darčekové predmety. Týmto produktom som aj e-shop prispôsobil aby zaujal rovnako ako produkty.

Realizácia: 2020
5pixel | Prípadová štúdia projektu Plyšové Kytice

BABY SHOPPING

E-shop s detským oblečením

Klientka ma oslovila že má kamennú predajňu a chcela by k nej aj e-shop. Po úvodnej konzultácii som jej navrhol a vytvoril toto riešenie. Veľký dôraz som dával na rýchlosť načítavania webu nakoľko e-shop bol dimenzovaný na 5000 produktov.

Realizácia: 2019
5pixel | Prípadová štúdia projektu Baby shopping

Sťahovanie MIMA

Web, reklama a SEO pre sťahovaciu firmu

Klient ma oslovil, že by chcel začať podnikať v sťahovaní. S klientom som nadviazal spoluprácu. Postupne som pre klienta vytvoril prvý web na rozbeh jeho podnikania a prvú reklamu.

Realizácia: 2019
5pixel | Prípadová štúdia projektu Sťahovanie MIMA

MECHANIX

Web s e-shopom pre servis motoriek

Firma Mechanix ma odlovila s požiadavkou na vytvorenie webovej stránky s e-shopom. Firma sa venuje servisu motoriek a stavbe motoriek na mieru. Po konzultácii a dodaní podkladov som sa s klientom dohodol, že vytvorím web ktorý bude postavený hlavne na fotografiách od klienta.

Realizácia: 2018
5pixel | Prípadová štúdia projektu Mechanix.sk

City Car

Web predajcu automobilov​

Na základe dodaného vizuálu som vytvoril webové stránky predajcu automobilových značiek Citroën a Peugeot. Pri tvorbe stránky bol kladený veľký dôraz na bezpečnosť a jednoduchú správu webu pre klienta.

Realizácia: 2018
5pixel | Prípadová štúdia projektu City Car
Katarina Liskova
Katarina Liskova
3. Marec, 2023.
skvely support, profesionalne jednanie, neocenitelny pristup. velka vdaka za pomoc
Mario Schvalier
Mario Schvalier
4. December, 2022.
Super spokojnosť, odporúčam.
Andrea Machnikova
Andrea Machnikova
20. Máj, 2022.
Perfektny👍
Richard Imrich
Richard Imrich
8. Apríl, 2022.
super pristup, rychla komunikacia. Vyriesili sme vsetky poziadavky a web funguje podla predstav. Dakujem
Natálie Ordošová
Natálie Ordošová
6. Apríl, 2022.
RYCHLOST - KVALITA- SPOLEHLIVOST Po několika letech jsem jsem rozhodla, že začnu s novým webem a hlavně v naději, že s člověkem, který ví, co dělá. Wouw - nemohla jsem si lépe vybrat. Spolehlivost a domluva je na profesionální úrovní a vše na čem se domluvíme, tak funguje, jako švýcarské hodinky. Proto opravdu moc děkuji za doporučení
Wintrend sro
Wintrend sro
14. Február, 2022.
Spoľahlivosť, ústretovosť, pomoc v odstránení nedostatkov, bezproblémová a rýchla komunikácia.
PLUS VET (VETERINÁŘ DOMŮ)
PLUS VET (VETERINÁŘ DOMŮ)
6. Február, 2022.
Děkuji za funkční krásnej web dle mých představ. Řadím se mezi detailisty a tak se projevila neuvěřitelná Kristiánova trpělivost s jakoukoliv mnou vyžádánou změnou. Web je snadné ovládat, ale poskládat bych ho nikdy nedokázala. Doporučuji, děkuji. Jsem velmi spokojená.