UKÁŽKA mojich prác

Bazár Bekr

Modernizácia webovej stránky

Klient Bazár Bekr ma požiadal aby som im vytvoril novú webovú stránku na základe podkladov ktoré mi dodali. Pri tomto webe sme dbali primárne na optimalizáciu, zjednodušenie webu oproti pôvodnému. 

Realizácia: 2023

SOLIDWORK - Plachtové haly

Firemné webové stránky + SEO

Firma Solidwork ma požiadala o pomoc s optimalizáciou pre vyhľadávače (SEO). Po vykonaní SEO analýzy sme dospeli k záveru, že ich aktuálna webová stránka nepostačuje. S klientom sme sa preto rozhodli zmodernizovať ju a zabezpečiť, aby bola reprezentatívna. 

Realizácia: 2023

School Balance

Webové stránky lektora

Klientka ma požiadala o vytvorenie webovej stránky pre jej podnikanie. Po stretnutí s klientkou sme spoločne identifikovali jej požiadavky a na základe nich som navrhol a vytvoril webové stránky presne na mieru jej potrebám. 

Realizácia: 2023

Murovaný dom

Portál stavebnej spoločnosti

Táto stavebná firma ma požiadala o modernizáciu svojej webovej stránky. Napriek rôznym výzvam a extra požiadavkám klienta som úspešne vytvoril nové webové stránky, ktoré plne vyhovujú jeho potrebám. 

Realizácia: 2023

Penzión Hviezda

Webové stránky penziónu

Penzión Hviezda ma požiadal o modernizáciu webových stránok. Vypracoval som návrh, vytvoril nový web a pomohol im s implementáciu nového rezervačným systémom ktorý je prepojený s webom.

Realizácia: 2023

Majster Adam

Webové stránky majstra + reklama

Klient ma oslovil s požiadavkou na vytvorenie reprezentačných webových stránok pre jeho služby. Po dôkladnej konzultácii s klientom som vytvoril webové stránky presne na mieru jeho potrebám.

Realizácia: 2023

DB advokát

Webová stránka právnika + reklama

Webové stránky pána Bereša, advokáta, som vytváral na základe grafického návrhu, ktorý mi poskytol. Spolu s klientom sme sa zamerali aj na získavanie nových klientov prostredníctvom reklamnej platformy Google ADS. 

Realizácia: 2023

Manželky na hodinu

Webové stránky agentúry

Na žiadosť klientky, ktorá zakladala agentúru pre ženy poskytujúce upratovacie služby, nakupovanie, varenie a podobné aktivity, som vytváral tieto webové stránky. Pri ich tvorbe som sa sústredil na jednoduchosť a eleganciu.

Realizácia: 2022

IT účtovník

Mikro web účtovníckej firmy

Bol som oslovovaný účtovníckou firmou, aby som im navrhol webové stránky zamerané na ich klientov, ktorí podnikajú online. Túto požiadavku som splnil a vytvoril celý web.

Realizácia: 2022

Blanka Vaňková

Webové stránky realitnej kancelárie z Prahy

Tento projekt som robil na základe dodaného grafického návrhu. Web bol optimalizovaný pre čo najjednoduchšie ovládanie pre klienta. Vysoký dôraz u tohto projektu som dával na bezpečnosť a kvalitu webu.

Realizácia: 2022
5pixel | Prípadová štúdia projektu Blanka Vaňková

NF store

E-shop s luxusným oblečením

Mojou úlohou bolo vytvoriť e-shop vrátane firemnej vizualizácie a kompletného marketingu pre značku ktorá vytvára svoje vlastné luxusné oblečenie.

Realizácia: 2022
5pixel | Prípadová štúdia projektu NF store

+VET

Webová prezentácie veterinárky

Klientka ma oslovila aby som jej vytvoril webovú stránku na základe jej skíc ktoré poslala. Jej návrhy som čiastočne využil a zapracoval do nového webu. Pri tvorbe tejto stránky som si dával záležať na prehľadnosti obsahu.

Realizácia: 2022
5pixel | Prípadová štúdia projektu +VET

Projekty JUSTICE SR

Projekty ministerstva spravodlivosti SR

Na základe dodaného design manuálu pre štátne inštitúcie a požiadaviek klienta som vytvoril kompletný web vrátane grafiky, programovania a optimalizácie rýchlosti a bezpečnosti. Veľký dôraz od klienta sa kládol na dodržanie design manuálu.

Realizácia: 2021
5pixel | Prípadová štúdia projektu Projekty Justice SR

Consuled

E-shop predajcu kožených poťahov

Firma Consuled ma oslovila zo žiadosťou o modernizáciu ich pôvodných webových stránok. Podmienkou realizácie klienta bolo aby sa v designe nachádzala textúra kože. Klientovi som vyhovel a vytvoril online katalóg produktov.

Realizácia: 2021
5pixel | Prípadová štúdia projektu Consuled.sk

Sloníkovo

Online obchod s detským oblečením

Základom e-shopu bola hravosť a pestrofarebnosť. Z tohto dôvodu som volil kombináciu viacerých farieb. Tiež dôležitá bola rýchlosť čítania z dôvodu veľkého množstva produktov.

Realizácia: 2021
5pixel | Prípadová štúdia projektu Sloníkovo.sk

Agentúra Tapaza

Webové stránky detkých táborov

Klient ma oslovil aby som prevzal jeho Google reklamy po inej firme pod svoju správu. Po čase som zistil vďaka aplikácii smartlook, že sa ľudia na webe neorientujú. Slovo dalo slovo a nadviazali sme spoluprácu aj pri tvorbe nového webu.

Realizácia: 2021
5pixel | Prípadová štúdia projektu Agentúra tapaza

SUPER účtovník

Web, reklama a branding účtovníka

Klientovi som vytvoril kompletnú online prezentáciu. Začal som s webom a následne som vytvoril Google reklamy. Keď všetko fungovalo ako má, tak sme začali aj s branding kampaňou na zvýšenie podvedomia o firme a značke SUPER účtovník.

Realizácia: 2021
5pixel | Prípadová štúdia projektu Super Úctovník

SmoothieJet

Multijazyčný e-shop na predaj mixérov

Požiadavka od klienta bola vytvoriť e-shop na prezentáciu mixérov vlastnej značky. E-shop som vytvoril ako úvodná prezentačná stránka výhod a následne stránky s produktami. Na podporu predaja som na web pridal sekciu recepty.

Realizácia: 2021
5pixel | Prípadová štúdia projektu SmoothieJet.eu

EXPERT IT

Web s e-shopom pre servis zariadení

Klient sa na mňa obrátil že má webové stránky, ktoré si vytvoril sám a potrebuje už profesionálny web a e-shop. E-shop som po dohode s klientom musel oddeliť od webu nakoľko Google nepodporuje reklamu pre servis zariadení.

Realizácia: 2021
5pixel | Prípadová štúdia projektu Expert IT

VORTO

E-shop s kancelárskymi potrebami

Od klienta prišla požiadavka, že potrebuje akútne vytvoriť e-shop s kancelárskymi potrebami. E-shop si už klient zaplatil u inej firmy no žiaľ táto firma mu ho nevedela dodať viac ako pol roka. Tento projekt som vytvoril a  odovzdal za 5 dní.

Realizácia: 2020
5pixel | Prípadová štúdia projektu Vorto.sk

Buprom

Online obchod s reklamnými predmetmi

Táto zákazka ma oslovila nakoľko sa jednalo o pomerne zložitý projekt s veľa unikátnymi funkciami. Výzvu som prijal a vytvoril som reprezentatívny web s e-shopom pre klienta.

Realizácia: 2020
5pixel | Prípadová štúdia projektu Buprom.sk

Zeptej se Filipa

Web marketingového konzultanta

U tohto projektu sme modernizovali pôvodný web. Rýchlosť načítavania bola prvoradá podmienka klienta. Nakoľko klient ovláda dobre kódovacie jazyky, tak si chcel obsah tvoriť pomocou HTML sám a tomu som web prispôsobil. 

Realizácia: 2020
5pixel | Prípadová štúdia projektu Zeptej se Filipa

Plyšové kytice

E-shop s darčekovými predmetmi

Unikátny e-shop pre unikátny projekt. Klient predáva zaujímavé a originálne kytice z penových ružičiek, macíkov a iné darčekové predmety. Týmto produktom som aj e-shop prispôsobil aby zaujal rovnako ako produkty.

Realizácia: 2020
5pixel | Prípadová štúdia projektu Plyšové Kytice

BABY SHOPPING

E-shop s detským oblečením

Klientka ma oslovila že má kamennú predajňu a chcela by k nej aj e-shop. Po úvodnej konzultácii som jej navrhol a vytvoril toto riešenie. Veľký dôraz som dával na rýchlosť načítavania webu nakoľko e-shop bol dimenzovaný na 5000 produktov.

Realizácia: 2019
5pixel | Prípadová štúdia projektu Baby shopping

Sťahovanie MIMA

Web, reklama a SEO pre sťahovaciu firmu

Klient ma oslovil, že by chcel začať podnikať v sťahovaní. S klientom som nadviazal spoluprácu. Postupne som pre klienta vytvoril prvý web na rozbeh jeho podnikania a prvú reklamu.

Realizácia: 2019
5pixel | Prípadová štúdia projektu Sťahovanie MIMA

MECHANIX

Web s e-shopom pre servis motoriek

Firma Mechanix ma odlovila s požiadavkou na vytvorenie webovej stránky s e-shopom. Firma sa venuje servisu motoriek a stavbe motoriek na mieru. Po konzultácii a dodaní podkladov som sa s klientom dohodol, že vytvorím web ktorý bude postavený hlavne na fotografiách od klienta.

Realizácia: 2018
5pixel | Prípadová štúdia projektu Mechanix.sk

City Car

Web predajcu automobilov​

Na základe dodaného vizuálu som vytvoril webové stránky predajcu automobilových značiek Citroën a Peugeot. Pri tvorbe stránky bol kladený veľký dôraz na bezpečnosť a jednoduchú správu webu pre klienta.

Realizácia: 2018
5pixel | Prípadová štúdia projektu City Car
Ronald Katrušák
Ronald Katrušák
29. Máj, 2024.
Maximálna spokojnosť s prístupom a ústretovosťou. Bezproblémová komunikácia, profesionalita v prístupe, aj keď sa vykonávali rôzne dodatočné úpravy. Ochota poradiť a zvoliť ten najvhodnejší variant pre váš web. Výborný pomer cena / výkon. Odporúčam.
BASEFIRE CZ
BASEFIRE CZ
14. Február, 2024.
Děkujeme za skvěle odvedenou práci. Tvorba sociální sítě pro hasiče, basefire.cz. Těšíme se na další spolupráci. Bezproblémový přístup, skvělá komunikace, připomínky vyřešeny ihned dle dohody a co víc za super cenu. Můžeme jen vřele doporučit. 👍
REVIEL Košice
REVIEL Košice
11. December, 2023.
Firma 5pixel nám upgradovala našu firemnú web stránku. Veľmi príjemná spolupráca, so všetkým vám ochotne poradia, profesionálny prístup, určite odporúčam
Martin Mihal
Martin Mihal
31. Júl, 2023.
Výborná spolupráca pri budovaní nového webu. Pán Draškovič ochotne komunikuje a navrhuje skvelé riešenia pre čo najlepší výsledok.
Bohuš Nemčovič
Bohuš Nemčovič
28. Jún, 2023.
5pixel nám robila webstránku a sme veľmi spokojní. Výborná komunikácia, dôraz na detail a šikovnosť pri tvorbe webstránky. Doporučujem a určite sa obrátim na nich znova ak budem potrebovať nový web alebo úpravu webu.
Smorochynskyi Oleksandr
Smorochynskyi Oleksandr
9. Máj, 2023.
Dobrý den, rád bych využil této příležitosti a poděkoval za skvělé školení na reklamu na sociálních sítích. Bylo to pro mě velmi užitečné a získal jsem mnoho nových znalostí, které mohu využít ve své práci. Díky vašim přehledným vysvětlením a praktickým ukázkám jsem si osvojil nové techniky a strategie, které mi pomohou dosáhnout lepších výsledků ve svých reklamních kampaních na sociálních sítích. Jsem vám za to velmi vděčný a rád bych vám poděkoval za vaši trpělivost a vstřícnost během celého školení. Jestliže bych měl doporučit někoho, kdo hledá kvalitní školení na reklamu na sociálních sítích, určitě bych zmínil vaše jméno. Vaše zkušenosti a odborné znalosti jsou skutečně ceněné a myslím si, že by se o vás mělo vědět více. Děkuji vám ještě jednou za skvělé školení a přeji vám mnoho úspěchů do budoucna. S pozdravem, Leaves&Bricks.
Katarina Liskova
Katarina Liskova
3. Marec, 2023.
skvely support, profesionalne jednanie, neocenitelny pristup. velka vdaka za pomoc