Ako založiť

web alebo e-shop?

WEB stránka

už od 750

Kvalitná webová stránka, ktorá naštartuje vaše podnikanie a umožní vám sa uplatniť aj na online trhu.

E-SHOP ktorý predáva

už od 1 150

Naštartuje podnikanie vďaka kvalitnému e-shopu, ktorý vás nebude limitovať a premení návštevníkov na zákazníkov.

AKO začať?

Chcete podnikať online ale neviete ako začať? Žiadny problém! Prevediem vás krok po kroku k vášmu online podnikaniu. Tvorbe webových stránok a e-shopov sa venujem viac ako  9 rokov. Za tieto roky mám bohaté skúsenosti a viem vám pomôcť. Chápem že sa v tejto problematike nevyznáte. Preto som aj pripravil slovník pojmov, kde nájdete všetky odborné frázy a ich vysvetlenia. 

Pri komunikácii s klientami sa snažím vyvarovať odborným názvom ak sa to dá alebo ich rovno klientovi vysvetlím. 

U mňa nemusíte mať obavy z podnikania vo svete onlinu. Budem vašim sprievodom na ceste podnikania na internete.

Prečo si vybrať služby od 5pixel?

NA MIERU / prenájom

Zvažujete webové stránky alebo e-shop si prenajať? Tu by som si vás dovolil zastaviť a uviesť vám pár dôvodov prečo si radšej vybrať riešenie na mieru.

Riešenie na mieru nie vždy musí stáť tisíce euro. Ja vám viem webové stránky vytvoriť už od 750 € alebo e-shop od 1 150€. Pri týchto cenách ušetríme svoje investície veľmi rýchlo, nakoľko neplatíte žiadne mesačné poplatky.

PRÍKLAD: e-shop na mieru

Štandardný e-shop do 500 produktov s klasickou funkcionalitou ako automatizovaná fakturácia, platobné brány, zásielkovňa, posielanie newsletterov. Takýto e-shop na zriadenie vyjde približne 1 150€. Doména a hosting na 5 rokov príde približne na 150€.

Investícia za toto riešenie na 5 rokov je 1 900€

PRÍKLAD: e-shop na prenájom

Štandardný e-shop do 500 produktov s klasickou funkcionalitou ako automatizovaná fakturácia, platobné brány, zásielkovňa, posielanie newsletterov. Za takýto e-shop zaplatíte v priemere mesačne 42€. Doména na 5 rokov príde približne na 50€.

Investícia za toto riešenie na 5 rokov je 2570€

PREČO si vybrať WordPress?

WordPress je otvorený systém s aktívnym vývojom. Tento systém  je tu už od roku 2003  a je overený miliónmi aktívnych používateľov. Vďaka svojmu obrovskému zázemiu máte istotu že web bude stále dostávať aktualizácie a nezomrie ako iné platformy. 

WordPress vďaka svojej komunite je dnes jedno z najlacnejších a zároveň aj najefektívnejších riešení pre web alebo e-shop. Ďalším dôvodom prečo si ho vybrať je jeho modularita a dostupnosť rozširujúcich funkcií. 

Ja ako web developer som si prešiel za svoju kariéru množstvom rôznych systémov ale vždy som sa vrátil k WordPressu.  Žiadny iný systém nemá toľko výhod ako WordPress.

ČO BUDEM potrebovať?

Číslo 1

VAŠA predstava

Už na úvode sa vás budem pýtať akú máte predstavu a čo všetko by mal váš web alebo e-shop obsahovať. Samozrejme s funkcionalitou vám viem pomôcť a poradiť ale aspoň hrubú predstavu si treba vopred spraviť.

Číslo 2

PRIPRAVIŤ si podklady

Web ani e-shop vám neviem vytvoriť zo vzduchu. Potrebujem na začiatok minimálne nejaké hrubé texty s ktorými viem následne pracovať. Tiež je vhodné si pripraviť vlastné fotografie. Vlastná fotografia je vždy lepšia ako z fotobanky.

Číslo 3

STRÁNKY na inšpiráciu

Vždy je super ak mi pošlete aspoň 3 stránky ktoré sa vám páčia a 3 nepáčia. Vďaka tomuto si viem lepšie predstaviť akí máte vkus a čo približne očakávate. Tiež je vhodné aj pripraviť si nejaké stránky vašej konkurencie.

Číslo 4

DOMÉNA a hosting

Ešte pred prvým kontaktom je vhodné si vymyslieť názov pre svoje stránky. Názov by mal byť krátky a jednoducho zapamätateľný.  Doména by mala byť vždy lokálna, teda na Slovensku .SK v Čechách .CZ a podobne. Ak ste toto zvládli už sa len uistite, že je doména k dispozícii. Overenie viete spraviť na každom lepšom hostingu, napríklad: websupport.sk.

Číslo 5

VAŠU spoluúčasť

Ak ste splnili všetky predchádzajúce body už na základe nich vieme spolupracovať. Tento bod je občas potrebný. Napríklad potrebujem doplniť nejaké texty, obrázky alebo si len potrebujem potvrdiť údaje od vás. V takýchto situáciách budem potrebovať aby ste promptne reagovali a nie štýlom odpoveď na email po mesiaci.

AKO PRACUJEM na vašom projekte?

Číslo 1

Spoznám váš biznis​

Na začiatku sa stretneme osobne alebo online. Rozoberiem váš biznis aby som zistil vaše požiadavky. Analyzujem vaše požiadavky na nový web alebo e-shop.

Číslo 2

Navrhnem riešenie​

Vypracujem vám korektnú cenovú ponuku na mieru a dám vám praktické odporúčania k funkciám vášho webu. e-shopu a marketingu. Tiež vám odporučím či je pre vás a vaše podnikanie vhodnejší web alebo e-shop.

Číslo 3

Vytvorenie vašej stránky​

Vytvorím vám vaše stránky na základe našej dohody. Stránky si skontrolujete a dohodneme sa na dodatočných úpravách, ktoré vám na webe alebo e-shope nevyhovujú.

Číslo 4

Zaškolenie

Ak máme všetko hotové a ste so stránkou spokojný, zaškolím vás do ovládania vašich stránok. Prejdeme si všetky funkcie ako sa ovládajú.

Číslo 5

Testovacia prevádzka

Stránku si pred spustením otestujete že všetko je funkčné a vyhovuje vašim požiadavkám a požiadavkám vašich klientov.

Ikona OK

Váš web je online

A čo teraz? Samozrejme už váš web spúšťam a stránka je online pripravená vám zarábať. Teraz je správny čas doriešiť propagáciu webu, e-shopu a vašej firmy či už na sociálnych sieťach alebo na Google.

ZAUJAL som vás?

Máte záujem o moje služby?
Kontaktujte ma a spoločne
prekonzultujeme vaše predstavy.

Ďakujem

Vaša správa bola úspešne odoslaná.

Vaša správa bola úspešne odoslaná