Ako vylepšiť

web alebo e-shop?

WEB stránka

už od 700 €5

Kvalitná webová stránka, ktorá naštartuje vaše podnikanie a umožní vám sa uplatniť aj na online trhu.

E-SHOP ktorý predáva

už od 1 150

Naštartuje podnikanie vďaka kvalitnému e-shopu, ktorý vás nebude limitovať a premení návštevníkov na zákazníkov.

PREČO si vybrať WordPress?

WordPress je otvorený systém s aktívnym vývojom. Tento systém  je tu už od roku 2003  a je overený miliónmi aktívnych používateľov. Vďaka svojmu obrovskému zázemiu máte istotu že web bude stále dostávať aktualizácie a nezomrie ako iné platformy. 

WordPress vďaka svojej komunite je dnes jedno z najlacnejších a zároveň aj najefektívnejších riešení pre web alebo e-shop. Ďalším dôvodom prečo si ho vybrať je jeho modularita a dostupnosť rozširujúcich funkcií. 

Ja ako web developer som si prešiel za svoju kariéru množstvom rôznych systémov ale vždy som sa vrátil k WordPressu.  Žiadny iný systém nemá toľko výhod ako WordPress.

Prečo si vybrať služby od 5pixel?

5 VÝHOD od 5pixel

Číslo 1

SOM jednotlivec

Vďaka tomu že som jednotlivec komunikujete od začiatku až ku koncu iba so mnou. Tiež viete presne kto vám služby realizuje. Moja práca je mojim hobby a dávam si záležať na kvalite služieb ktoré poskytujem. 

Číslo 2

WORDPRESS je ono

Systém wordpress je svetovo najpoužívanejší systém na tvorbu webových stránok a e-shopov. WordPress má množstvo rozšírení a tvorba na tomto systéme je výrazne lacnejšia ako tvorba stránok na vlastnom systéme.

Číslo 3

PROFI marketing

Okrem tvorby stránok ponúkam aj profi online marketing. Marketingu sa venujem viac ako 9 rokov. Vďaka tomuto vám ponúkam komplexné služby ktoré potrebujete k svojmu podnikaniu na jednom mieste. 

Číslo 4

PREHĽADNÁ fakturácia

U mňa neplatíte žiadne skryté poplatky ako u reklamných agentúr. Vždy platíte iba za služby ktoré reálne využijete. U mňa vždy vopred viete koľko budete platiť a za čo. Každá služba je na faktúre prehľadne rozpísaná.

Číslo 5

ZÁKAZNÍCKA podpora

Moji klienti využívajú kvalitnú zákaznícku podporu k webom. Všetky vaše dotazy zodpoviem a pomôžem vám s ich riešením. O svoj web sa báť nemusíte. Budem jeho strážnym anjelom. Vyskytne sa nejaký problém? Samozrejme ho čo najskôr vyriešim a neodkladné záležitosti riešim aj v noci.

AKO PRACUJEM na vašom projekte?

Číslo 1

Spoznám váš biznis​

Na začiatku sa stretneme osobne alebo online. Rozoberiem váš biznis aby som zistil vaše požiadavky. Analyzujem vaše požiadavky na nový web alebo e-shop.

Číslo 2

Navrhnem riešenie​

Vypracujem vám korektnú cenovú ponuku na mieru a dám vám praktické odporúčania k funkciám vášho webu. e-shopu a marketingu. Tiež vám odporučím či je pre vás a vaše podnikanie vhodnejší web alebo e-shop.

Číslo 3

Vytvorenie vašej stránky​

Vytvorím vám vaše stránky na základe našej dohody. Stránky si skontrolujete a dohodneme sa na dodatočných úpravách, ktoré vám na webe alebo e-shope nevyhovujú.

Číslo 4

Zaškolenie

Ak máme všetko hotové a ste so stránkou spokojný, zaškolím vás do ovládania vašich stránok. Prejdeme si všetky funkcie ako sa ovládajú.

Číslo 5

Testovacia prevádzka

Stránku si pred spustením otestujete že všetko je funkčné a vyhovuje vašim požiadavkám a požiadavkám vašich klientov.

Ikona OK

Váš web je online

A čo teraz? Samozrejme už váš web spúšťam a stránka je online pripravená vám zarábať. Teraz je správny čas doriešiť propagáciu webu, e-shopu a vašej firmy či už na sociálnych sieťach alebo na Google.

ZAUJAL som vás?

Máte záujem o moje služby?
Kontaktujte ma a spoločne
prekonzultujeme vaše predstavy.

Ďakujem

Vaša správa bola úspešne odoslaná.

Vaša správa bola úspešne odoslaná