IT účtovník

Mikro web účtovníckej firmy

POPIS realizácie

Bol som oslovovaný účtovníckou firmou, ktorá mala záujem o vytvorenie webových stránok špeciálne pre ich klientov, ktorí sa zaoberajú online podnikaním. Po dôkladnom preskúmaní ich požiadaviek som sa venoval vytvoreniu webového prostredia, ktoré by čo najlepšie slúžili ich potrebám.

S klientom som viedol konzultácie, aby som získal podrobnejšie informácie o ich požiadavkách a očakávaniach. Sústredil som sa na to, aby webové stránky boli prehľadné, intuitívne a reprezentovali ich obchodnú identitu čo najlepšie.

V procese tvorby som sa zameral na moderné a esteticky príjemné dizajny, ktoré by boli prispôsobené pre rôzne zariadenia, či už ide o počítače, tablety alebo smartfóny. Zabezpečil som aj optimalizáciu stránok pre vyhľadávače (SEO), čo pomohlo zlepšiť ich online viditeľnosť a prilákať viac potenciálnych klientov.

Po dokončení projektu sme prešli cez finálne úpravy a overili, či sú všetky požiadavky klientov splnené. S radosťou som klientovi odovzdal plne funkčné a profesionálne webové stránky, ktoré mu pomáhajú lepšie komunikovať s jeho klientmi a podporovať jeho podnikanie. 

UKÁŽKY z webu

ZAUJAL som vás?

Máte záujem o moje služby?
Kontaktujte ma a spoločne
prekonzultujeme vaše predstavy.

Ďakujem

Vaša správa bola úspešne odoslaná.

Vaša správa bola úspešne odoslaná