SOLIDWORK

Firemné webové stránky + SEO

POPIS realizácie

Keď ma firma Solidwork požiadala o pomoc s optimalizáciou pre vyhľadávače (SEO), bol som si vedomý, že to bude náročná úloha, ale zároveň som sa tešil na túto výzvu. Prvé, čo sme urobili, bolo dôkladné vykonanie SEO analýzy na ich aktuálnej webovej stránke. Po detailnom preskúmaní sme zistili, že ich stránka nepostačuje na to, aby prinášala očakávaný počet návštevníkov a zákazníkov.

Na základe analýzy sme spolu s klientom dospeli k záveru, že je nevyhnutné zmodernizovať a zlepšiť ich webovú stránku. Zameriavali sme sa na vytvorenie reprezentatívnej platformy, ktorá by účinne prezentovala ich plachtové haly a zaujala cieľovú skupinu potenciálnych zákazníkov. Bolo pre nás dôležité, aby nová stránka zachytávala kvalitu ich produktov, profesionálny prístup a hodnoty, ktoré firma Solidwork zastáva.

Modernizácia zahŕňala prepracovanie dizajnu a optimalizáciu obsahu, aby bola stránka responzívna a prispôsobená pre mobilné zariadenia. Venujeme veľkú pozornosť aj rýchlosti načítania stránky, aby sme zabezpečili, že návštevníci budú mať príjemný zážitok pri prezeraní ich produktov. S klientom sme tiež spolupracovali na vytvorení relevantných a kľúčových slov pre ich oblasť a zameriavali sme sa na lokalizované SEO, čo bolo veľmi dôležité pre ich miestne zákaznícke záujmy.

Vďaka zmodernizovanej webovej stránke firma Solidwork úspešne posilnila svoju online prítomnosť a dosahuje vyššiu viditeľnosť vo vyhľadávačoch. Zákazníci teraz môžu ľahšie nájsť ich plachtové haly a objaviť všetky dôležité informácie, ktoré potrebujú na rozhodnutie o nákupe. Sme radi, že sme mohli byť súčasťou tohto projektu, ktorý pomáha firmu Solidwork rásť a úspešne expandovať v ich odvetví. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu a príležitosti, ako môžeme pomôcť ďalším firmám dosiahnuť úspech v online prostredí. 

UKÁŽKY z webu

ZAUJAL som vás?

Máte záujem o moje služby?
Kontaktujte ma a spoločne
prekonzultujeme vaše predstavy.

Ďakujem

Vaša správa bola úspešne odoslaná.

Vaša správa bola úspešne odoslaná