Murovaný dom

Portál stavebnej spoločnosti

POPIS realizácie

Keď ma táto stavebná firma oslovila s požiadavkou na modernizáciu svojej webovej stránky, vedel som, že to bude výzva, ale zároveň som bol nadšený z tejto príležitosti. Počas nášho prvotného stretnutia som si vypočul ich predstavy a požiadavky na nový web. Boli toho názoru, že ich súčasná stránka už nepostačuje a potrebujú nový, moderný dizajn, ktorý by reflektoval ich rastúce portfolio projektov a viedol potenciálnych klientov k rýchlemu a jednoduchému kontaktu.

Modernizácia stavebnej firmy webu priniesla niekoľko výziev, najmä pokiaľ išlo o zachovanie uceleného dojmu, zatiaľ čo sme zároveň prinášali nové a inovatívne prvky do dizajnu. Museli sme zabezpečiť, aby nový web ponúkal prehľadné portfólio ich práce, prezentoval ich hodnoty a kompetencie a poskytoval potenciálnym klientom informácie o ich službách s ľahkou navigáciou a rýchlym prístupom k dôležitým informáciám.

Napriek týmto výzvam a požiadavkám sme však úspešne dokončili modernizáciu. Nové webové stránky sme vytvorili tak, aby plne vyhovovali potrebám stavebnej firmy a poskytovali ich klientom príjemný a informatívny zážitok. Vyznačujú sa moderným dizajnom, ktorý je zároveň jednoduchý a prehľadný, čo umožňuje návštevníkom rýchlo sa zorientovať a nájsť presne to, čo hľadajú.

Dôkladne sme sa tiež postarali o to, aby nový web bol responzívny a prispôsobený pre rôzne zariadenia, čo zlepšuje užívateľský zážitok a zvyšuje pravdepodobnosť, že potenciálni klienti sa obrátia na klienta so svojimi potrebami. Som hrdý na to, že sme spoločne s klientom dosiahli úspešné výsledky, a teším sa na ďalšie príležitosti spolupracovať s podnikmi, ktoré si želajú zlepšiť svoju online viditeľnosť a chcú poskytnúť lepšiu službu svojim klientom. 

UKÁŽKY z webu

ZAUJAL som vás?

Máte záujem o moje služby?
Kontaktujte ma a spoločne
prekonzultujeme vaše predstavy.

Ďakujem

Vaša správa bola úspešne odoslaná.

Vaša správa bola úspešne odoslaná