Zeptej se Filipa

Web marketingového konzultanta

POPIS realizácie

Filip je online marketér, ktorí podniká primárne v Českej republike. Oslovil ma zo žiadosťou o pomoc s novým webom. Tento klient mal požiadavky aby webové stránky boli profesionálne postavené a veľmi rýchle na načítavanie. 

Svoju prácu som začal tam kde klient skončil. Vzal som jeho webové stránky, ktoré dovtedy používal a očesal som ich od všetkých zbytočnosti. Po vyčistení webu som dosiahol úsporu priestoru takmer 84%. Web som zmenšil z 8 GB na 1,3 GB. Toto drastické zmenšenie bolo dôležité pre dosiahnutie optimálneho času načítavania webových stránok.

Po vyčistení webu som sa pustil do vytvárania funkcionalít. Vytvoril som e-shop a nastavil stránky tak aby si klient mohol ich spravovať sám a aj vytvárať obsah. Nakoľko klient je veľmi  zdatný v HTML a CSS jeho požiadavka bola aby si mohol obsah sám kódovať ale aby mal prehľad v kódoch. To som zabezpečil prostredníctvom vizuálneho editoru.

Po dokončení webu som webové stránky zoptimalizoval, nacachoval a nastavil prepojenie s Cloudfare CDN pre dosiahnutie najvyššej možnej rýchlosti načítavania webu.

Zrýchlenie webu

UKÁŽKY z webu

ZAUJAL som vás?

Máte záujem o moje služby?
Kontaktujte ma a spoločne
prekonzultujeme vaše predstavy.

Ďakujem

Vaša správa bola úspešne odoslaná.

Vaša správa bola úspešne odoslaná