Majster Adam​

Webové stránky majstra + reklama​

POPIS realizácie

Keď ma klient oslovil s požiadavkou na vytvorenie reprezentačných webových stránok pre jeho služby, bol som nadšený z tejto príležitosti. Hneď sme sa dohodli na dôkladnej konzultácii, kde sme spoločne preskúmali jeho ciele, hodnoty a očakávania. Bolo pre mňa dôležité získať čo najviac informácií o jeho podnikaní a jeho cieľovej skupine, aby som dokázal vytvoriť webové stránky, ktoré by boli úplne na mieru jeho potrebám.

Počas konzultácií som presne identifikoval, čo klient očakáva od svojich webových stránok. Zameriaval som sa na to, aby sa jeho posolstvo jasne a účinne prenieslo na návštevníkov stránky, a aby sa služby, ktoré ponúka, prezentovali profesionálne a atraktívne. Zároveň som dbali na estetický a funkčný dizajn, aby webové stránky pôsobili moderným dojmom a ľahko sa s nimi pracovalo.

Po tom, čo som mal jasno o všetkých požiadavkách klienta, som sa pustil do práce a začal vytvárať webové stránky, ktoré by plne reprezentovali jeho služby. Počas celého procesu som pravidelne komunikoval s klientom, prezentoval mu návrhy a získaval jeho spätnú väzbu. Táto spolupráca a interakcia s klientom mi pomohla dospieť k úplne presne vytvoreným webovým stránkam, ktoré boli presne na mieru jeho potrebám a ktoré klient schválil so spokojnosťou. 

UKÁŽKY z webu

ZAUJAL som vás?

Máte záujem o moje služby?
Kontaktujte ma a spoločne
prekonzultujeme vaše predstavy.

Ďakujem

Vaša správa bola úspešne odoslaná.

Vaša správa bola úspešne odoslaná