VORTO

E-shop s kancelárskymi potrebami

POPIS realizácie

Firma VORTO ma oslovila s požiadavkou, že akútne potrebujú vytvoriť e-shop na predaj kancelárskych potrieb. E-shop údaje už im vyvíjala iná firma. Táto firma im vraj viac ako pol roka nebola schopná dodať e-shop.

S klientom sme sa dohodli, že práce začneme od začiatku a nebudem nadväzovať na prácu predchádzajúceho dodávateľa. Po dohode s klientom som ihneď začal pracovať na jeho novom e-shope. Stránky som odovzdával už za 5 dní. 

S klientom sme doladili postupne aj detaily na e-shope ktoré, sa objavili pri jeho používaní. Klient časom zistil, že potrebuje nové funkcie ako je hromadná správa cien, modifikovanie produktov pri importe, automatické prepočty cien. Tieto všetky funkcie som klientovi do e-shopu dorábal.

Na propagáciu a podporu predaja sme na e-shope aj spustili Heureku, ktorá sa veľmi klientovi osvedčila.

Heureka overené zákazníkmi

RECENZIA od klienta

Kompletny servis, ochota, otvorenost, vzdy k zastihnutiu, max snaha najst naj riesenie pre zakaznika a cestne jednanie. Vytvorili nam eshop v rekordne kratkom case bez znizenia kvality. Naopak, dostali sme vsetko, na com sme sa dohodli a este aj zopar vylepseni a funkcionalit naviac. Boli sme nadmieru spokojni a tak sme obratom poziadali aj o spravu webu. Dakujeme a Odporucame!

UKÁŽKY z webu

ZAUJAL som vás?

Máte záujem o moje služby?
Kontaktujte ma a spoločne
prekonzultujeme vaše predstavy.

Ďakujem

Vaša správa bola úspešne odoslaná.

Vaša správa bola úspešne odoslaná