Sťahovanie MIMA

Web, reklama a SEO pre sťahovaciu firmu

POPIS realizácie

Klient ma oslovil, že by chcel začať podnikať v sťahovaní. S klientom som nadviazal spoluprácu. Postupne som pre klienta vytvoril prvý web na rozbeh jeho podnikania a prvú reklamu.

Neskôr ako sa klientovi podnikanie rozrástlo som mu tvoril aktuálny web nakoľko pôvodný už nepostačoval jeho potrebám. Klient otvoril dve pobočky a to v Banskej Bystrici a v Bratislave.

V tejto dobe sme s klientom zmenili stratégiu propagácie firmy a začali sme cieliť aj na väčšie zákazky. Po celý čas som klienta marketingovo viedol a vzdelával tak aby jeho podnikanie mohlo rásť.

Posledným ktorom čo som pre klienta robil, bola optimalizácia v Google mapách aby sa zobrazoval na vyšších pozíciách a SEO. SEO kampaň sme viedli približne rok a za toto obdobie sme dosiahli skvelé výsledky na požadované kľúčové slová.

SEO odborník

RECENZIA od klienta

Som veľmi spokojný, veľmi rýchlo pracuje, v podstate som mal všetko hotové za 1 týždňa a to aj s vytvorením a nastavením reklamy, vždy keď niečo potrebujem je k dispozícii, vie dobre poradiť a hlavne dobrá cena.

UKÁŽKY z webu

ZAUJAL som vás?

Máte záujem o moje služby?
Kontaktujte ma a spoločne
prekonzultujeme vaše predstavy.

Ďakujem

Vaša správa bola úspešne odoslaná.

Vaša správa bola úspešne odoslaná