Sloníkovo

Online obchod s detským oblečením

POPIS realizácie

Dlhodobý klient s ktorím už dlhšie spolupracujem ma oslovil že dostal ponuku kúpiť e-shop s detským tovarom. E-shop som klientovi skontroloval a moje odporučenie bolo nekupovať. 

S klientom sme sa dohodli že e-shop mu postavím na mieru profesionálne a bez chýb čo obsahoval ponúknutý e-shop.  Vo vizuále a funkcionalite mi klient dal voľné ruky. Klientova podmienka bola aby e-shop mu zarábal a nemusel sa oň takmer starať. 

E-shop som vytvoril klientovi tak že produkty sa mu automaticky importujú do e-shopu, faktúry sa tiež automaticky generujú a posielajú klientom. Doprava je tiež automatizovaná. Jediné o čo klient sa stará je potvrdzovanie objednávok.

Na podporu predaja produktov som klientovi odporučil napojenie na Heureku. Ceny na e-shope sme optimalizovali ak aby boli výhodné pre koncového zákazníka a klient mal dostatočné marže. Prepočet cien je tiež automatizovaný.

E-shop som prispôsobil pre načítavanie na mobilných zariadení, nakoľko tento klient má veľmi silné a aktívne Instagram účty a odtiaľto pochádza veľa jeho nákupov.

Detská hračka

UKÁŽKY z webu

ZAUJAL som vás?

Máte záujem o moje služby?
Kontaktujte ma a spoločne
prekonzultujeme vaše predstavy.

Ďakujem

Vaša správa bola úspešne odoslaná.

Vaša správa bola úspešne odoslaná