Manželky na hodinu

Webové stránky agentúry

POPIS realizácie

Na žiadosť klientky, ktorá s nadšením zakladala novú agentúru, zameranú na ženy ktoré poskytujúcu rôznorodé služby, ako sú upratovacie práce, osobné nakupovanie, varenie a podobné aktivity, som sa pustil do tvorby webových stránok. Jej vášne a predstavy boli pre mňa inšpiráciou a motiváciou pri navrhovaní tohto webu, ktorý  by dokázal prezentovať všetko, čo jej agentúra môže ponúknuť.

Počas celého procesu tvorby som s klientkou pravidelne konzultoval, aby som presne pochopil jej víziu a požiadavky. Snažil som sa porozumieť jej cieľovej skupine a navrhnúť webové stránky tak, aby boli prehľadné, ľahko použiteľné a esteticky príjemné. Jednoduchosť a elegancia boli dôležité prvky, ktoré som zohľadňoval pri každom dizajnovom rozhodnutí.

Pracoval som na tom, aby sa každá služba, ktorú jej agentúra poskytuje, správne prezentovala a zdôraznila výhody, ktoré by klienti mohli získať. Zabezpečil som, aby stránky obsahovali jasné kontaktné informácie, aby boli záujemcovia schopní jednoducho a rýchlo nadviazať kontakt s klientkou.

Okrem toho som venoval zvýšenú pozornosť responzívnosti webových stránok, aby boli prispôsobené pre rôzne zariadenia a zabezpečili tak optimálnu užívateľskú skúsenosť bez ohľadu na to, či stránky navštevujú prostredníctvom počítača, tabletu alebo smartfónu.

Výsledkom bol moderný a atraktívny web, ktorý výborne reprezentuje klientkinu agentúru a jej hodnoty. Klientke som odovzdal dokončený projekt so spokojnosťou a hrdosťou, pretože stránky boli presne také, aké si predstavovala – jednoduché, elegantné a profesionálne. Dúfam, že nová webová prítomnosť jej agentúry pomôže pri získavaní nových zákazníkov a posilní jej postavenie v tomto rastúcom odvetví. 

UKÁŽKY z webu

ZAUJAL som vás?

Máte záujem o moje služby?
Kontaktujte ma a spoločne
prekonzultujeme vaše predstavy.

Ďakujem

Vaša správa bola úspešne odoslaná.

Vaša správa bola úspešne odoslaná